O projektu Cedofan

Tento web je věnován milovníkům fantasy, kteří chtějí načerpat inspiraci pro svou vlastní tvorbu nebo se prostě jen pobavit. Vznikl již v roce 2014 a sloužil k propagaci umělecké tvorby mě a mých přátel. Zaznamenali jsme zde příběhy prožité při krásných večerech unášených na vlnách fantazie, kterou v nás probudilo Dračí doupě. Nyní zde naleznete pouze mou tvorbu. Nechybí zde ani má osobní grafická a literární tvorba doplněna o mé zatím ne moc zdařilé pokusy s tvorbou deskových her. 

O autorovi

Jmenuji se Jakub Neumann, ale někteří mě znají pod přezdívkami: Isidris/Isidor/Lojza Lopata. Pocházím z malé a poklidné dědiny s malebným jménem Praha. Většinu času však trávím v Lednici, kde se ze mě snaží udělat krajinářského architekta. (Po mnohých dotazech dodávám, že se nejedná o onu krabici s chlazeným pivem, která vám hučí v kuchyni.)

Kreslení a psaní se věnuji amatérsky již od nepaměti. Mou dětskou krapet zlomyslnou mysl fascinovalo, jak karikatury mohou vytáčet učitelky do běla. Mám rád fantasy, psaní příběhů, vytváření imaginárních světů, historii, larp, turistiku a hraní strategických deskových her a Dračího doupěte. Píšu články na fb stránkách: Cedofan a Tematické zahrady. 

Jsem tak trochu šílenec, který je pro každou špatnost. Tak, ne, že mě tu budete k něčemu hecovat! :D